Nabízené služby

PoC – proof of concept / analýza sítě

Kvalitně zabezpečená ICT infrastruktura je v dnešní době téměř nutností, každným dnem čelí nespočtu útoků pokoušejících se získat citlivá data a ta zneužít ve svůj prospěch. Nejste si jisti kvalitou současného zabezpečení vaší sítě před těmito hrozbami? Uděláme pro vás důkladnou analýzu sítě, zjistíme stav aktuálního zabezpečení a vytvoříme přehledný report popisující komplexní situaci vaší sítě.

!!! Tato služba je poskytována zdarma !!!


Konzultace

Bezpečnost vaší sítě dosud neměla prioritu, ale nyní se stává důležitou? Náš tým expertů je připraven pomoci Vám s touto oblastí. Ideální příležitost jak začít je právě Proof of Concept, po jehož vyhodnocení budete mít k dispozici návrh řešení. Finální rozhodnutí je pak už pouze na Vás.

Již bezpečnost řešíte? Skvěle! Znamená to, že jste nezaspali, nemáte se čeho bát a máte vše pod kontrolou. Nebo snad ne? Jsme schopni zkontrolovat nastavení vašeho bezpečnostního zařízení a konzultovat s vámi další možnosti.


Návrh nejvhodnějšího řešení pro vaši síť je jedním ze základních stavebních kamenů, které je potřeba důkladně promyslet, než se pustíte do samotné investice a implementace. Jsme připraveni navrhnout optimální řešení na základě vašich technických a finančních požadavků.


Implementace

Nemáte odborníky, kteří dokáží návrhy implementovat? Každý projekt, který navrhneme, jsme připraveni implementovat, ať už do existujíci nebo nově vznikající infrastruktury.


Správa

Potřebujete pomoci se samotnou péčí o síť, někoho, kdo bude udržovat vaši síť ve stavu nezbytně nutném pro vaše klidné a bezstarostné podnikání? Neváhejte nás oslovit, vaši důvěru nezklameme.


Podpora

Máte vlastní specialisty, kteří se starají o bezpečnost vaší sítě a potřebujete pro ně zajistit profesionální podporu při řešení náročných úkolů? Naši experti jsou připraveni poskytovat podporu dle domluveného SLA.